Відгуки на лекції з психології харчування

Наталія, 40 років:

Дякую за рекомендацію фільмів із порушення харчування і за лекції. Мені дуже важливо було бути на цьому курсі лекцій. Завдяки добре підготовленим лекціям та роздатковому матеріалу я змогла усвідомити причини розладів харчової поведінки, симптоматику,  а також способи  подолання проблем у цій сфері. Було цінним те, що викладена інформація допомогла мені розібратися зі власними проблемами харчування, а також виявити причини розладів та підібрати індувідуальні способи покращення свого життя.Дуже дякую!

Любов, 42 роки:

Хочу подякувати Ользі за досить цікаву інформацію. Для мене було дуже цікаво дізнатися про те, що ж відбувається зі мною, і як цього можна уникнути. Наші емоції впливають на гормональний обмін, а це в свою чергу впливає на наше тіло. Для мене було відкриттям, що внаслідок хронічного стресу, вага може збільшуватися, навіть при звичайному харчуванні. Причина в гормоні - кортизол. Зменшувати надлишок тих чи інших гормонів дозволяють фізичні навантажння. 

Дуже корисним було дізнатися про вплив на харчування сімейних систем. Маю надію, що володіючи цією інформацією, можна змінити своє ставлення до власного тіла, їжі та оцінки оточуючих. 

Дуже дякую.

Оксана, 21 рік:

Багато цікавої і корисної інформації про їжу, харчові звички, про те, як ще можна з собою обходитися. Якісь речі стають на свої місця. Менше страху і тривоги тепер при виборі продуктів харчування (що, де, як, коли і скільки їсти). Корисні поради про те, як зняти напругу і тривогу (як бути в стресі). Хотілося б ще реальних історій людей із переїданням, навіть анонімних, щоб не відчувати себе такою самотньою. 

Катерина, 20 років:

Задоволена тим, що прийшла на лекцію. Вдруге переконуюсь, що моє ставлення і образ тіла - лише нав'язані стереотипи соціуму і критичного ставлення в сім'ї. А ще я завжди думала, що ставлення до мене залежить від того, як я виглдаю в конкретний момент. Тобто я і моя ідея про "красиву зовнішність" була невід'ємна у контакті з іншими. Моя самооцінка залежить від інших людей, від їхньої думки про мене. Мені все сподобалося.