Запитання психологу

Доброго дня. 43роки. Перехворіла в лютому ковідом. Після переживала панічні атаки. Рік був навантажений і фізично і морально. Ремонт, підприємницька діяльність, хворий деменцією батько, нерідке непорозуміння з чоловіком. Невдале відвідування стоматолога з наслідками....
Пару тижнів тому провакцинувалась. Відчуваю після цього втрату з реальністю, боюсь свого стану. Маю маленьку дитину. Боюсь спадковості, хоча стан батька пов'язую з аварією.

Доброго дня. Співчуваю вашому стану. У даній ситуації варто потурбуватись про ваш фізичний стан та самопочуття. Спробуйте проконсультуватись з лікарем стосовно вашого фізичного стану. Також варто звернутись за психологічною допомогою, адже вам прийшлось пережити багато складних подій та процесів, які тривають і в даний момент. У роботі з психологом ви можете отримати підтримку та опору, щоб справитись з важкими моментами. Ви можете обрати спеціаліста серед членів нашого Центру на сторінці "Склад ГО Центр психології та психотерапії".

З повагою, Анна Нестерак, онлайн-психолог, гештальт-терапевт.

26.11.2021

Доброго дня! Уже протягом декількох місяців відчуваю постійну тривогу і нав'язливі негативні думки, відчуваю, що мені потрібна допомога, до кого звернутися, щоб вийти із цього стану?

Доброго дня. Спробуйте звернутись за психологічною консультацією, щоб зрозуміти причини цього стану та можливі способи покращення. Ви можете обрати спеціаліста серед спеціалістів нашого Центру. Оглянути інформацію та контакти спеціалістів ви можете на сторінці "Склад ГО Центр психології та психотерапії".

З повагою, Анна Нестерак, онлайн-психолог, гештальт-терапевт.

26.11.2021

Доброго дня. Можна дізнатись ваші ціни ?

Доброго дня. Щодо вартості консультацій звертайтесь конкретно до спеціаліста, який вас цікавить. Контактакти спеціалістів Центру ви можете отримати на сторінці "Склад ГО Центр психології та психотерапії".

18.11.2021

Доброго дня.
Коли я вживаю алкоголь, то не можу сказати, що випив своїй коханій людині. Я до останнього говорю, що не пив.

Доброго дня. Незрозумілим є ваш запит у цій ситуації. Чому саме важко говорити про це? Ви опираєтесь на попередній досвід, коли ваша кохана людина про це дізнавалась і виникав конфлікт? Чи, можливо, ви переживаєте сором чи відчуття провини через те, що випили, але ви раніше про це і не говорили?
Найкраще обговорити ситуацію стосовно алкоголю у тверезому стані. Можна поділитись своїми переживаннями та труднощами з коханою людиною і запитати про те, як це впливає на неї.

Якщо це не вдається зробити з коханою людиною, ви можете звернутись до спеціалістів нашого Центру на індивідуальну консультацію, щоб краще розібратись у цій ситуації. Ви можете обрати спеціаліста у розділі "Склад Го Центр психології та психотерапії".

З повагою і найкращими побажаннями, Анна Нестерак, онлайн-психолог, гештальт-терапевт.

14.11.2021

Доброго дня.

Декілька років назад після великого стресу почала заїдати (хоча до того навпаки при стресових ситуаціях не хотілось їсти). Почала заїдати такими порціями, що потім виривала. Думаю - це булімія. Хворіла протягом 3х років. Потім завагітніла, попала з загрозою в лікарню, то перестала провокувати рвоту. Народила дитину, вже їй 3роки. Зараз приступи час від часу є, переідаю дуже часто, за що потім себе звинувачую. Відчуваю якусь залежність, нав‘язливі думки на рахунок їжі.
Мене лякає мій стан. Я зриваюсь на дитині, я стаю агресивна, а після виплеску емоцій картаю себе. Часто плачу. Часто думаю, порівнюю себе, своє життя з іншими. Сама в собі.

Що мені робити?

Доброго дня. Співчуваю вашому стану. Шкода, що ви залишаєтесь з цим на самоті.Найкраще рішення - звернутись на індивідуальну консультацію, щоб отримати професійну підтримку та допомогу.Центрі таку консультацію ви можете отримати у Ольги Лазаренко, яка має чималий досвід у психотерапії розладів харчової поведінки.

З повагою та найкращими побажаннями, Анна Нестерак, онлайн-психолог, гештальт-терапевт

14.11.2021